• شنبه الی پنجشنبه 08:00 - 18:00

خرید برنج ندا

  • تعداد محصولات فروشگاه :

برنج ندا 10کیلویی

موجود در انبار

600,000 تومان

برنج ندا 5 کیلویی

موجود در انبار

300,000 تومان


انواع برنج ندا ✅
خرید بی واسطه ✅
خوش پخت و اعلا ✅
ارسال فوری ✅

این روزها بسیاری از هم میهنان عزیز ما نسبت به خرید برنج ندا واکنش و علاقه بسیار خوبی نشان می دهند. برنج های ندا از انواع تغییر ژنتیک یافته موجود در بازار هستند. طبق بررسی های به عمل آمده و نظر کارشناسان مربوطه، این نوع برنج حاصل ترکیب 3 نوع برنج ایرانی است. برنج های طارم، آمل و حسن سرایی از برنج های مرغوبی هستند که این برنج از آن ها ترکیب و تشکیل شده است. 
مشاهدات نشان می دهد که امروزه برای خرید برنج ایرانی، برنج ندا با استقبال گسترده ای در بازار همراه است. این برنج جزئی از نمونه ها و ارقام پر محصول برنج ایرانی شناخته می شود. طبق بررسی های میدانی و نتایج حاصل از کشت این نوع برنج می توان فهمید که میزان محصول دهی برنج های نوع ندا در هر هکتار می تواند به حدود 3 تن نیز برسد. از این رو کشاورزان نیز از کشت این رقم برنج استقبال می کنند. این محصول دارای عطر و طعم فوق العاده ای است و از این طریق توانسته نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نماید.

برنج ندا درجه یک

خرید برنج ندا در حال حاضر با استقبال بسیار خوبی در بازار فروش و عرضه برنج ایرانی همراه شده است. برنج ندا از انواع درجه یک و فوق العاده برنج ایرانی شناخته می شود که طرفداران مخصوصی در سر تا سر ایران به خود اختصاص داده است. اما با وجود فروشندگان متقلب، پیدا کردن و خرید برنج ندا درجه یک به چالشی برای خریداران تبدیل شده است. اگر قصد خرید این نوع برنج را دارید؛ پیشنهاد می کنیم تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

نکات مهم خرید برنج ندا

در هنگام خرید برنج ندا باید به نکاتی دقت کنید. همان طور که حتما در جریان هستید، برنج ها از نظر ظاهری شباهت زیادی با هم دارند. لذا شما با مراجعه به یک برنج فروشی ممکن است نتوانید نوع برنج را تشخیص دهید و صرفا باید به نظر فروشنده اعتماد کنید. اما راه هایی برای شناخت  ویژگی های برنج ندا وجود دارد که ممکن است حین خرید این محصول برای شما کاربردی واقع شوند. برای مثال این برنج از نظر ظاهری شباهت بسیار زیادی به برنج گونه طارم دارد. لازم است بدانید که برنج ندا، نسبت به سایر ارقام پر محصول موجود در ایران، دانه های کوتاه تری دارد. به طور کلی، طول هر دانه از این نوع برنج به حدود 7 میلی متر می رسد. البته نیازی به نگرانی نیست. چرا که دانه های این برنج پس از پخت ری کرده و قد خوبی پیدا می کنند. این برنج تنها قبل از پخت قد کوتاهی دارد. حدود تقریبی دانه های این برنج پس از پخت بیش از حدود 1.2 سانتی متر خواهد شد. رنگ دانه های این برنج نیز شفاف، شیشه ای و سفید است. با توجه به این نکات می توانید هنگام خرید برنج ندا در تشخیص آن بهتر عمل کنید.

 

خرید برنج ندا


نکته دیگری در مورد خرید برنج ندا وجود دارد، سالم بودن آن است. در کشت بسیاری از برنج ها از سم و آفات زیادی استفاده می شود. این مسئله ممکن است در آینده برای شما مشکل ساز شود و بیماری هایی را برای شما به همراه داشته باشد. دقت کنید که برنج های ندا با توجه به اصلاح ژنتیکی صورت گرفته روی آن ها از مقاومت نسبتا خوبی در مقابل آفات برخوردارند. بنابراین سم کمتری برای تولید این برنج استفاده می شود و این گونه از برنج از سلامت نسبتا خوبی برخوردار است.

بهترین روش پخت برنج ندا

پس از خرید برنج ندا، بهتر است با روش پخت آن نیز آشنا شوید. نحوه پخت برنج ندا به دو صورت کته و آبکش می باشد. البته پخت کته برای مصرف روزانه برنج بهتر است چرا که باعث نگهداری مواد مغذی در برنج می شود. برای پخت کته این برنج باید مقدار مناسبی از آن را برداشته و در قابلمه بریزید. سپس باید برنج را به وسیله آب شست و شو دهید. این عمل را تا جایی تکرار کنید که آب باقی مانده روی برنج کاملا زلال و شفاف باشد. سپس باید مقداری آب روی برنج بریزید (حدود 1 بند انگشت بالاتر از سطح برنج) و پس از افزودن مقدار مناسبی نمک، اجازه دهید برنج حدود دو تا سه ساعت خیس بخورد. پس از گذشت این مدت زمان برنج را روی شعله با حرارت متوسط قرار دهید تا به جوش آید و آب برنج به طور کامل تبخیر شود. سپس درب برنج را گذاشته و حرارت را کاهش دهید. حدود 20 دقیقه طول می کشد تا پس از این مرحله برنج کته شما آماده شود.
در طبخ این برنج به صورت آبکش نیز ابتدا باید برنج را بشویید. پس از شست و شوی کامل برنج، آن را در آب نمک بخیسانید و اجازه دهید چند ساعتی در آن حال باقی بماند. قابلمه ای بزرگتر از حد معمول برای برنج کته برداشته و درون آن را با آب پر کنید. بهتر است میزان آبی که می ریزید حدود 3 برابر برنجتان باشد. قابلمه را روی حرارت قرار دهید تا آب به جوش آید. پس از به جوش آمدن آب باید برنج خیس خورده را از صافی عبور دهید تا آب اضافی خارج شود. سپس برنج را به آب در حال جوشیدن اضافه کنید. اجازه دهید برنج حدود 15 دقیقه در آب جوش مغز پخت شود. البته این زمان ممکن است با توجه به میزان برنج و مدت زمان خیس خوردن کمی متفاوت باشد. هر وقت که احساس کردید خامی اولیه دانه های برنج گرفته شده می توانید آن را آبکش کنید. سپس به وسیله روغن برنج را دم بگذارید و روی آن یک دم کنی پارچه ای نخی قرار دهید تا به خوبی پخته شود.

پس از خرید برنج ندا برای نگهداری آن باید چه اقداماتی انجام دهیم؟

بعد از خرید برنج ندا باید اقداماتی انجام دهید تا بتوانید مدت زمان نگهداری از این نوع برنج را افزایش دهید. اقدامات موثر به شرح زیر خواهند بود.

  1. برنج را از کیسه های نایلونی به کیسه های پارچه ای نخی، ظرف های شیشه ای درب دار و... انتقال دهید. به این ترتیب می توانید آن ها را در محیط و شرایط مناسبی نگهداری کنید.
  2. سعی کنید برنج خود را در جایی نگهداری کنید که خشک و خنک باشد. نگهداری برنج در محیط مرطوب و گرم می تواند کیفیت برنج را کاهش دهد و باعث نفوذ حشرات به آن شود.
  3. بهتر است خرید برنج ندا را در مقدار مناسب انجام دهید. خرید بیش از اندازه برنج ممکن است کار نگهداری از آن را برای شما سخت کند.
  4. از قرار دادن ظرف یا کیسه برنج در کنج دیوار، کف زمین و... خودداری کنید. این مکان ها باعث رسیدن رطوبت به برنج شده و ماندگاری آن را کاهش می دهند.
  5. اگر حشرات به برنج شما نفوذ کردند می توانید از مواد طبیعی مانند برگ میخک استفاده کنید. پهن کردن برنج در آفتاب نیز می تواند برای رفع حشرات موثر باشد.
  6. دقت کنید برنجی که خریداری می کنید، تازه باشد. خرید برنج کهنه می توان باعث دردسر شود. برنج های کهنه ماندگاری کمتری دارند.

قیمت خرید برنج ندا

قیمت برنج ندا چقدر است؟ برنج ندا درجه یک در بازار با چه قیمتی به فروش می رسد؟ این سوالات حتما تا الان در ذهن شما هم مطرح شده اند. برنج ندا نسبت به سایر ارقام پر کیفیت برنج ایرانی از قیمت پایین تری برخوردار است. البته کیفیت این برنج قطعا نسبت به برنج های صدری، هاشمی و... پایین تر است. اما کیفیت متوسط، پخت عالی، ارزش غذایی کافی، قیمت به صرفه و... باعث شده اند تا استقبال از این محصول در بازار ایران به شدت افزایش پیدا کند. البته ملاک های مختلفی برای تعیین قیمت این محصول در بازار وجود دارند. برای مثال قیمت خرید برنج ندا در فصل برداشت، کمی بالاتر از سایر زمان هاست. اگر این برنج را در فصل برداشت خریداری کنید باید بهای بیشتری برای آن بپردازید.

 

قیمت خرید برنج ندا


میزان عرضه و تقاضا نیز در زمینه قیمت خرید برنج ندا تاثیر گذار است. هر چه نسبت عرضه به تقاضا بیشتر باشد، قیمت محصول نیز کاهش پیدا خواهد کرد. کیفیت برنج، کهنه یا تازه بودن آن و... از مهم ترین ملاک های موثر بر قیمت نهایی خرید برنج ندا در بازار به شمار می روند.

خرید برنج ندا ارزان

برنج ندا قیمت مناسبی دارد و در دسته برنج های ارزان قرار می گیرد. بنابراین ارزان بودن این نوع برنج به معنای کیفیت پایین آن نیست. برای خرید برنج ندا ارزان می توانید از راه های مختلفی اقدام کنید. البته بهترین و مطمئن ترین راه، خرید محصول از فروشگاه های معتبر و قانونی است. فروشگاه های قانونی عرضه برنج، محصولات خود را به صورت اینترنتی نیز به شما عرضه می کنند. بنابراین می توانید برای خرید آنلاین برنج ندا از این فروشگاه ها اقدام نمایید.

خرید برنج ندا از سایت لوجنک

فروشگاه برنج لوجنک یکی از بهترین و معتبرترین مجموعه های فروش برنج موجود در بازار است. شما در هر کجایی از کشورمان که باشید، می توانید برنج مورد نظر خود را با نازل ترین قیمت موجود در بازار از مجموعه ما خریداری نمایید. امکان خرید اینترنتی برنج ندا در این سایت نیز وجود دارد. شما با مراجعه به سایت ما می توانید انواع مختلف برنج را مشاهده و هر مقدار از آن ها را که می خواهید، به صورت اینترنتی خریداری نمایید. بسته بندی و حمل محصول در مجموعه ما با کیفیت فوق العاده ای صورت می گیرد. بنابراین می توانید مطمئن باشید که محصول با کیفیتی فوق العاده و قیمتی مناسب، در کمترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید. استقبال از مجموعه ما به دلیل خدمات گسترده، بسیار بالاست. در صورتیکه برای خرید برنج ندا ارزان نیاز به دریافت مشاوره دارید می توانید با شماره 42173592-011 تماس گرفته و تمامی پرسش های خود را با کارشناسان مجموعه مطرح نمایید.

برخی از دسته بندی های پربازدید لوجنک را در ادامه مشاهده نمایید: خرید برنج دم سیاه، خرید برنج عنبربو، خرید برنج طارم هاشمی، خرید برنج دودی و خرید برنج قهوه ای.

سوالات متداول

خرید برنج ندا از فروشگاه اینترنتی برنج لوجنک به شما این امکان را می دهد تا برنجی باکیفیت و قیمت مناسب تهیه کرده و در کمترین زمان تحویل بگیرید.

سایت لوجنک مرغوبترین انواع برنج ندا را مستقیما از بهترین مزارع کشور عرضه می کند. جهت خرید برنج ندا با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت با ما تماس بگیرید: 42173592-011

نظرات

اضافه کردن نظر

یک نقد و بررسی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های الزامی مشخص شده اند

captcha