• شنبه الی پنجشنبه 08:00 - 18:00

خرید برنج طارم هاشمی

  • تعداد محصولات فروشگاه :

برنج طارم هاشمی 10 کیلویی

موجود در انبار

960,000 تومان

برنج طارم هاشمی 5 کیلویی

موجود در انبار

480,000 تومان


برنج طارم هاشمی ممتاز ✅
قیمت مناسب ✅
محصول بهترین مزارع ✅
ارسال فوری ✅

قیمت برنج طارم هاشمی امروز معمولا در بازار فروش برنج پایین‌تر از برنج هاشمی و بالاتر از محصولات مشابه است. اما دلیل این اتفاق چیست؟ باید بگوییم که دلایل متعددی برای افزایش قیمت برنج طارم هاشمی در بازار برنج فروشی با وجود کیفیت بالا وجود دارد. البته این محصول با استقبال گسترده ای از سوی مشتریان همراه است. از مهم ترین این دلایل می توان به ویژگی های فوق العاده برنج طارم هاشمی اشاره کرد که باعث می شود بسیاری از افراد این نوع برنج را برای خرید برنج ایرانی انتخاب کنند. در ادامه برخی از مهم ترین ویژگی های این نوع برنج را به شما عزیزان معرفی می کنیم.
این برنج ترکیبی از دو برنج پرطرفدار یعنی طارم و هاشمی است.
کیفیت پخت این نوع برنج عالی است. این برنج پس از پخت ری خوبی دارد و دارای عطر و طعم دلچسب و بی نظیری است. از طارم هاشمی می توانید در پخت خانگی یا پخت برنج برای مهمانی و مجالس استفاده کنید.
برنج طارم هاشمی مورد استقبال کشاورزان نیز قرار می گیرد. بسیاری از کشاورزان علاقه دارند این برنج را کشت کنند. چرا که مقاومت خوشه های این برنج بسیار بالاست. این خوشه ها می توانند در مقابل کم آبی، آفات و... به خوبی مقاومت کنند.
از دیگر ویژگی های برنج طارم هاشمی می توان به ماندگاری کیفیت پس از پخت اشاره کرد. این برنج حتی چند ساعت پس از پخت نیز بافت نرم خود را حفظ می کند و به راحتی قابل مصرف است.

انواع برنج طارم هاشمی

یکی از مهم ترین علل موثر بر تعیین قیمت برنج طارم هاشمی، نوع آن است. برنج های طارم هاشمی به طور کلی در سه دسته تقسیم می شوند. نوع اول برنج تمام دانه است. این نوع برنج دارای دانه های کامل و یکدست است. نمی توانید در آن دانه های خرد شده و شکسته پیدا کنید. به همین دلیل کیفیت آن بالاتر بوده و قیمت برنج طارم هاشمی دانه کامل نیز بیشتر از سایر نمونه های موجود در بازار است.
نوع دوم برنج نیم دانه طارم هاشمی است. برنج های نیم دانه  طارم هاشمی دارای دانه های شکسته شده هستند. معمولا دانه های برنج در این نوع به دو قسمت تقسیم شده اند به همین دلیل به آن ها نیم دانه گفته می شود. برنج های نیم دانه یا لاشه پس از پخت به خوبی ری نمی کشند و ممکن است شفته شوند. به همین دلیل قیمت برنج طارم هاشمی نیم دانه در بازار پایین تر از نمونه های سالم و دانه کامل است.
نوع سوم برنج های سرلاشه طارم هاشمی هستند. برنج های سرلاشه دارای شکستگی های کوچکی هستند. یعنی در برنج سرلاشه اندازه هر دانه برنج، تفاوتی جزئی با برنج های سالم دارد. قیمت برنج طارم هاشمی از نوع سرلاشه نسبت به سالم کمتر و نسبت به نیم دانه بیشتر است.

خواص برنج طارم هاشمی

یکی از دلایل افزایش قیمت برنج طارم هاشمی، خواص فوق العاده آن است. برای مثال این برنج به راحتی هضم می شود و مشکلی برای دستگاه گوارش ایجاد نخواهد کرد. متاسفانه بسیاری از برنج های موجود در بازار، مخصوصا برنج های فاقد کیفیت و خارجی، هضم راحتی ندارند و باعث ایجاد مشکلات گوارشی در انسان می شوند. این در حالی است که برنج های طارم هاشمی از این نظر به راحتی هضم می شوند و هیچ مشکلی برای شما ایجاد نمی کنند.

 

خرید برنج طارم هاشمی


از دیگر فواید برنج طارم هاشمی می توان به افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن اشاره کرد. برنج های طارم هاشمی دارای ویتامین ها و پروتئین های موثری هستند که می توانند به افزایش مقاومت سیستم ایمنی ما کمک کنند. پزشکان سنتی عقیده دارند که مصرف این برنج از بروز مشکلاتی مانند یبوست نیز جلوگیری خواهد کرد. به علاوه این برنج دارای بافت فوق العاده، طعم بی نظیر و عطری دلچسب است که می تواند هر فردی را مشتاق تناول کند. بنابراین مصرف آن برای بیماران دارای سوء تغذیه نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

قیمت برنج طارم هاشمی

همان طور که گفتیم قیمت برنج طارم هاشمی در بازار تقریبا بالاست. البته این برنج به اندازه برنج هاشمی و صدری گران نیست اما به هرحال دارای رنج قیمتی بالایی است. از مهم ترین دلایل قیمت بالای این محصول می توان به کیفیت فوق العاده بالای آن اشاره کرد. برنج های طارم هاشمی هم از نظر کشت و هم از نظر پخت دارای کیفیت خارق العاده ای هستند به همین دلیل قیمت آن ها تقریبا بالاست. البته تفاوت های نیز در قیمت برنج طارم هاشمی مشاهده می شود. این تفاوت قیمت ها به دلایل زیر هستند:

  • نوع برنج: همان طور که گفتیم برنج های طارم هاشمی در سه نوع سالم، سرلاشه و نیم دانه در بازار یافت می شوند. قیمت برنج طارم هاشمی سالم بالاتر از سایر انواع و قیمت برنج طارم هاشمی نیم دانه ارزان تر از سایر انواع می باشد.
  • فصل خرید: از دیگر عوامل موثر بر قیمت برنج طارم هاشمی می توان به فصل خرید برنج اشاره کرد. اگر برنج را در فصول برداشت خریداری کنید، قیمت آن بالاتر خواهد بود.
  • سن برنج: برنج های تازه معمولا دارای قیمت بالاتری نسبت به برنج های کهنه هستند. بنابراین برنج های کشت امسال از برنج های سال های گذشته قیمت بالاتری دارند.
  • میزان عرضه و تقاضا: یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت برنج طارم هاشمی میزان عرضه و تقاضاست. هر چه نسبت عرضه به تقاضا بیشتر باشد، قیمت برنج طارم هاشمی در بازار کاهش پیدا خواهد کرد.

بهترین دستور پخت برنج طارم هاشمی

برنج طارم هاشمی هم به صورت کته و هم به صورت آبکش پخت می شوند. برای پخت این برنج به صورت کته می توانید دو تا سه ساعت قبل از پخت برنج را با آب ولرم شستشو دهید و آن را در آب نمک بخیسانید. باید مقدار یک بند انگشت آب روی برنج قرار گیرد. سپس برنج را روی حرارت بگذارید تا به جوش آید پس از به جوش آمدن برنج و از بین رفتن آب، باید حرارت را کم کنید تا برنج کاملا پخته شود.
برای پخت برنج طارم هاشمی به صورت آبکش نیز باید چند ساعت قبل از پخت، مقدار مناسبی از برنج را برداشته و شستشو دهید. پس از شستشو باید چند ساعت برنج را در آب نمک بخیسانید. در طبخ برنج به صورت آبکش ممکن است مشکل داشته باشید یا برنجتان شفته شود. اما اصلا نیاز به نگرانی نیست. برای جلوگیری از وقوع چنین مشکلی می توانید مقدار نمک بیشتری در آب بریزید تا برنج در آن خیس بخورد. از آنجایی که برنج را آبکش می کنید نمک اضافی به طور کامل خارج شده و نیازی به نگرانی درباره شور شدن برنج نیست. باید مقداری آب را در ظرفی جداگانه بگذارید تا به جوش آید. سپس آب برنجی که در آب نمک خیسانده اید را خالی کنید و برنج ها را به ظرف آب در حال جوشیدن انتقال دهید. پس از گرفتن خامی برنج و نرم شدن حدودی آن باید آن را آبکش کنید. سپس به وسیله روغن برنج را دم بگذارید.

شرایط نگهداری بعد از خرید برنج طارم هاشمی

چطور باید برنج طارم هاشمی را نگهداری کنیم؟ نکته اولی که باید به آن دقت کنید این است که برنج را به مقدار مورد نیاز خریداری کنید. سپس برنج های خود را در یک کیسه پارچه ای نخی، ظرف های شیشه ای و پلاستیکی شفاف و درب دار و... بریزید. این ظرف ها می توانند تا حدی از بروز مشکل برای برنج شما جلوگیری کنند. همچنین باید دقت کنید که برنج خود را پس از ریختن در ظرف در جایی خشک و خنک نگهداری کنید. همچنین دقت کنید که ظرف از جاهایی مثل دیوار، کف زمین و... به دور باشد. این مکان ها باعث ایجاد نم و رطوبت در برنج می شوند. در نتیجه ممکن است برنج مورد هجوم حشرات قرار گیرد. برای حفظ برنج از آسیب های این چنینی می توانید چند برگ میخک یا نمک روی برنج بپاشید.

قیمت برنج طارم هاشمی امروز

برای اطلاع از قیمت برنج طارم هاشمی امروز باید چه کار کنیم؟ برای اطلاع از قیمت برنج طارم هاشمی می توانید به سایت های معتبر برنج فروشی مراجعه کنید. این سایت ها قیمت برنج را به صورت روزانه و لحظه ای به شما عزیزان نمایش می دهند. این مجموعه ها انواع مختلف برنج های طارم هاشمی را در مجموعه خود در دسترس دارند.

قیمت برنج طارم هاشمی امروز

قیمت برنج طارم هاشمی درجه یک شمال، قیمت برنج طارم عطری درجه یک و... از مواردی هستند که با مراجعه به سایت های معتبر فروش برنج می توانید از نرخ لحظه ای و روزانه آن ها آگاه شوید.

راه تشخیص برنج طارم هاشمی اعلا

حال که با مزایا و خرید برنج طارم هاشمی آشنا شدید، حتما به این نکته فکر می کنید که چطور می توان این برنج را از سایر نمونه ها تشخیص داد و خریداری کرد؟ تشخیص برنج کار کارشناسان و کشاورزان است و افراد عادی از عهده تشخیص آن بر نمی آیند. بنابراین نباید به سخنان هر فروشنده ای اعتماد کنید. اولین و مطمئن ترین راه این است که با ویژگی ها و مشخصات ظاهری برنج های طارم هاشمی آشنا شوید. برای مثال این برنج جزء برنج های دانه بلند است و ضخامت آن نیز از برنج هاشمی کمی بیشتر است. رنگ این برنج نیز سفید مایل به کرم می باشد. به علاوه این برنج عطر فوق العاده ای دارد. برای تشخیص عطر این نوع برنج باید کمی از آن را در کف دست خود ریخته و بازدم خود را روی برنج رها کنید. اگر عطر شالیزار به مشامتان رسید می توانید تا حدودی از کیفیت و اصالت برنج مطمئن شوید.
به علاوه اگر به هر نحو در شناسایی و تشخیص برنج طارم هاشمی مشکل دارید، می توانید به مجموعه های معتبر و فروشگاه های اینترنتی قانونی مراجعه کنید. این فروشگاه ها با توجه به نظارت قانونی ای که روی فعالیت های آن ها وجود دارد، محصولات خود را در بالاترین کیفیت به مشتری ارائه می کنند. قیمت این فروشگاه ها نیز طبق مصوبه قانونی بازار است و مطمئن باشید که می توانید محصول خود را با قیمت بسیار مناسبی، خریداری کنید.

خرید برنج طارم هاشمی از لوجنک

از آن جایی که این برنج جزء نمونه های گران قیمت موجود در بازار است، بهتر است پیش از خرید برنج طارم هاشمی از کیفیت برنج مورد نظر خود اطمینان پیدا کنید. به همین دلیل بهتر است به فروشگاه هایی معتبر و قانونی مراجعه نمایید. فروشگاه برنج لوجنک یکی از بهترین و معروف ترین فروشگاه های فروش برنج است. این مجموعه خدمات خود را به صورت اینترنتی نیز به مشتریان ارائه می کند. خرید آنلاین برنج طارم هاشمی از این مجموعه مزیت های زیادی با خود به همراه دارد. برای مثال با خرید از این مجموعه می توانید محصولات مورد نظر خود را با درصد اطمینان بالایی خریداری نمایید.
همچنین این مجموعه محصولات خود را با قیمتی بسیار استثنایی به مشتری می فروشد. شما با خرید از این مجموعه می توانید تا حد زیادی در هزینه های مصرفی خود صرفه جویی نمایید. بنابراین خرید از مجموعه ما می تواند برای شما سودمند و مفید باشد.

برخی از دسته بندی های پربازدید لوجنک را در ادامه مشاهده نمایید: خرید برنج دم سیاه، خرید برنج عنبربو، خرید برنج دودی و خرید برنج قهوه ای.

#خرید_برنج_طارم_هاشمی #برنج_طارم_هاشمی

سوالات متداول

با توجه به نوسانات موجود در بازار قیمت برنج طارم هاشمی بسته به نوع و کیفیت آن متغیر است. تمامی قیمت های موجود در سایت لوجنک به روز بوده و نازل ترین قیمت موجود در بازار می باشد.

برای استعلام قیمت برنج طارم هاشمی اعلا بصورت عمده با شماره 42173592-011 تماس حاصل فرمایید.

نظرات

اضافه کردن نظر

یک نقد و بررسی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های الزامی مشخص شده اند

captcha